F951A686KBAAQ2
NichiconNichicon
F951A686KBAAQ2 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: F951A686KBAAQ2
Producent / marka: Nichicon
Opis produktu CAP TANT 68UF 10V 10% 1210
Arkusze danych: F951A686KBAAQ2.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje F951A686KBAAQ2
Part Number F951A686KBAAQ2 Producent Nichicon
Opis CAP TANT 68UF 10V 10% 1210 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4864 pcs Arkusz danych F951A686KBAAQ2.pdf
Napięcie znamionowe - AC - Napięcie - znamionowe 10V
Rodzaj Conformal Coated Tolerancja 68µF
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Dostawca urządzeń Pakiet B
Rozmiar / Wymiar 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm) Seria F95, Frameless™
Stan RoHS Digi-Reel® Polaryzacja 1411 (3528 Metric)
Inne nazwy 493-4267-6 temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Numer części producenta F951A686KBAAQ2 Żywotność @ Temp. 400 mOhm
Wysokość - Siedzą (Max) 0.079" (2.00mm) cechy General Purpose
Rozszerzony opis 68µF ±10% Conformal Coated Tantalum Capacitors 10V 1411 (3528 Metric) 400 mOhm ESR (Equivalent Series Resistance) ±10%
Opis CAP TANT 68UF 10V 10% 1210 Aplikacje -
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
F951A686KBAAQ2
F951A686KBAAQ2
Producenci: AVX Corporation
Opis: CAP TANT 68UF 10V 10% 1411