F950J686KAAAQ2
NichiconNichicon
F950J686KAAAQ2 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: F950J686KAAAQ2
Producent / marka: Nichicon
Opis produktu CAP TANT 68UF 6.3V 10% 1206
Arkusze danych: F950J686KAAAQ2.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje F950J686KAAAQ2
Part Number F950J686KAAAQ2 Producent Nichicon
Opis CAP TANT 68UF 6.3V 10% 1206 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5620 pcs Arkusz danych F950J686KAAAQ2.pdf
Napięcie znamionowe - AC - Napięcie - znamionowe 6.3V
Rodzaj Conformal Coated Tolerancja 68µF
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Dostawca urządzeń Pakiet A
Rozmiar / Wymiar 0.126" L x 0.067" W (3.20mm x 1.70mm) Seria F95, Frameless™
Stan RoHS Tape & Reel (TR) Polaryzacja 1206 (3216 Metric)
Inne nazwy 493-4251-2 temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Numer części producenta F950J686KAAAQ2 Żywotność @ Temp. 500 mOhm
Wysokość - Siedzą (Max) 0.063" (1.60mm) cechy General Purpose
Rozszerzony opis 68µF ±10% Conformal Coated Tantalum Capacitors 6.3V 1206 (3216 Metric) 500 mOhm ESR (Equivalent Series Resistance) ±10%
Opis CAP TANT 68UF 6.3V 10% 1206 Aplikacje -
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
F950J686KAAAQ2
F950J686KAAAQ2
Producenci: Nichicon
Opis: CAP TANT 68UF 6.3V 10% 1206