F930J107KCC
NichiconNichicon
F930J107KCC Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: F930J107KCC
Producent / marka: Nichicon
Opis produktu CAP TANT 100UF 6.3V 10% 2312
Arkusze danych: F930J107KCC.pdf
500 pcs
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje F930J107KCC
Part Number F930J107KCC Producent Nichicon
Opis CAP TANT 100UF 6.3V 10% 2312 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 208989 pcs Arkusz danych F930J107KCC.pdf
Napięcie znamionowe - AC - Napięcie - znamionowe 6.3V
Rodzaj Molded Tolerancja 100µF
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Dostawca urządzeń Pakiet C
Rozmiar / Wymiar 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm) Seria F93
Stan RoHS Tape & Reel (TR) Polaryzacja 2312 (6032 Metric)
Inne nazwy 493-4110-2 temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Numer części producenta F930J107KCC Żywotność @ Temp. 700 mOhm
Wysokość - Siedzą (Max) 0.106" (2.70mm) cechy General Purpose
Rozszerzony opis 100µF ±10% Molded Tantalum Capacitors 6.3V 2312 (6032 Metric) 700 mOhm ESR (Equivalent Series Resistance) ±10%
Opis CAP TANT 100UF 6.3V 10% 2312 Aplikacje -
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
F930J107KCC
F930J107KCC
Producenci: AVX Corporation
Opis: CAP TANT 100UF 6.3V 10% 2312