F921C684MPA
NichiconNichicon
F921C684MPA Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: F921C684MPA
Producent / marka: Nichicon
Opis produktu CAP TANT 0.68UF 16V 20% 0805
Arkusze danych: F921C684MPA.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje F921C684MPA
Part Number F921C684MPA Producent Nichicon
Opis CAP TANT 0.68UF 16V 20% 0805 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5504 pcs Arkusz danych F921C684MPA.pdf
Napięcie znamionowe - AC - Napięcie - znamionowe 16V
Rodzaj Molded Tolerancja 0.68µF
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Dostawca urządzeń Pakiet P
Rozmiar / Wymiar 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Seria F92
Stan RoHS Digi-Reel® Polaryzacja 0805 (2012 Metric)
Inne nazwy 493-2335-6 temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Numer części producenta F921C684MPA Żywotność @ Temp. 12 Ohm
Wysokość - Siedzą (Max) 0.047" (1.20mm) cechy General Purpose
Rozszerzony opis 0.68µF ±20% Molded Tantalum Capacitors 16V 0805 (2012 Metric) 12 Ohm ESR (Equivalent Series Resistance) ±20%
Opis CAP TANT 0.68UF 16V 20% 0805 Aplikacje -