F751A477MRC
NichiconNichicon
F751A477MRC Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: F751A477MRC
Producent / marka: Nichicon
Opis produktu CAP TANT 470UF 10V 20% 2824
Arkusze danych: F751A477MRC.pdf
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje F751A477MRC
Part Number F751A477MRC Producent Nichicon
Opis CAP TANT 470UF 10V 20% 2824 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 40947 pcs Arkusz danych F751A477MRC.pdf
Napięcie znamionowe - AC - Napięcie - znamionowe 10V
Rodzaj Conformal Coated Tolerancja 470µF
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Dostawca urządzeń Pakiet R
Rozmiar / Wymiar 0.283" L x 0.236" W (7.20mm x 6.00mm) Seria F75, Frameless™
Stan RoHS Tape & Reel (TR) Polaryzacja 2824 (7260 Metric)
Inne nazwy 493-3372-2 temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Numer części producenta F751A477MRC Żywotność @ Temp. 120 mOhm
Wysokość - Siedzą (Max) 0.150" (3.80mm) cechy General Purpose
Rozszerzony opis 470µF ±20% Conformal Coated Tantalum Capacitors 10V 2824 (7260 Metric) 120 mOhm ESR (Equivalent Series Resistance) ±20%
Opis CAP TANT 470UF 10V 20% 2824 Aplikacje -