EEC2E126HWNM06
NichiconNichicon
Nichicon
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: EEC2E126HWNM06
Producent / marka: Nichicon
Opis produktu CAP FILM 12UF 250VAC RADIAL
Arkusze danych: 1.EEC2E126HWNM06.pdf2.EEC2E126HWNM06.pdf3.EEC2E126HWNM06.pdf
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje EEC2E126HWNM06
Part Number EEC2E126HWNM06 Producent Nichicon
Opis CAP FILM 12UF 250VAC RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 14072 pcs Arkusz danych 1.EEC2E126HWNM06.pdf2.EEC2E126HWNM06.pdf3.EEC2E126HWNM06.pdf
Napięcie znamionowe - DC - Napięcie znamionowe - AC 250V
Tolerancja -5%, +10% Zakończenie PC Pins
Rozmiar / Wymiar 1.457" L x 0.846" W (37.00mm x 21.50mm) Seria EEC
oceny - Opakowania Bulk
Package / Case Radial Inne nazwy 493-3749
temperatura robocza -25°C ~ 85°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 17 Weeks
Główny odstęp 1.346" (34.20mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 1.417" (36.00mm) cechy -
Materiał dielektryka Polypropylene (PP), Metallized szczegółowy opis 12µF Film Capacitor 250V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Pojemność 12µF Aplikacje Motor Run