PSMN3R5-25MLDX
NexperiaNexperia
Nexperia
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: PSMN3R5-25MLDX
Producent / marka: Nexperia
Opis produktu PSMN3R5-25MLD/MLFPAK/REEL 7 Q
Arkusze danych: PSMN3R5-25MLDX.pdf
1500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje PSMN3R5-25MLDX
Part Number PSMN3R5-25MLDX Producent Nexperia
Opis PSMN3R5-25MLD/MLFPAK/REEL 7 Q Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 187143 pcs Arkusz danych PSMN3R5-25MLDX.pdf
VGS (th) (Max) @ Id 2.2V @ 1mA Vgs (maks.) ±20V
Technologia MOSFET (Metal Oxide) Dostawca urządzeń Pakiet LFPAK56, Power-SO8
Seria - RDS (Max) @ ID, Vgs 6.4 mOhm @ 25A, 10V
Strata mocy (max) 65W (Tc) Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case SC-100, SOT-669, 4-LFPAK Inne nazwy 1727-2502-2
568-12934-2-ND
temperatura robocza -55°C ~ 175°C (TJ) Rodzaj mocowania Surface Mount
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) @ Vds 1334pF @ 12V Opłata bramkowa (Qg) (maksymalna) @ Vgs 18.9nC @ 10V
Rodzaj FET N-Channel Cecha FET Schottky Diode (Body)
Napięcie Napędu (Max Rds On, Min Rds On) 4.5V, 10V Spust do źródła napięcia (Vdss) 25V