PMZ600UNELYL
NexperiaNexperia
Nexperia
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: PMZ600UNELYL
Producent / marka: Nexperia
Opis produktu 20 V, N-CHANNEL TRENCH MOSFET
Arkusze danych: PMZ600UNELYL.pdf
10000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje PMZ600UNELYL
Part Number PMZ600UNELYL Producent Nexperia
Opis 20 V, N-CHANNEL TRENCH MOSFET Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 833989 pcs Arkusz danych PMZ600UNELYL.pdf
VGS (th) (Max) @ Id 950mV @ 250µA Dostawca urządzeń Pakiet DFN1006-3
Seria - RDS (Max) @ ID, Vgs 620 mOhm @ 600mA, 4.5V
Strata mocy (max) 2.7W (Tc) Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case SC-101, SOT-883 Inne nazwy 1727-2598-2
568-13057-2-ND
PMZ600UNEL
temperatura robocza -55°C ~ 150°C (TJ) Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 8 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) @ Vds 21.3pF @ 10V
Opłata bramkowa (Qg) (maksymalna) @ Vgs 0.7nC @ 4.5V Rodzaj FET N-Channel
Cecha FET Standard Spust do źródła napięcia (Vdss) 20V
szczegółowy opis N-Channel 20V 600mA (Tc) 2.7W (Tc) Surface Mount DFN1006-3 Prąd - Ciągły Odpływ (Id) @ 25 ° C 600mA (Tc)