PESD12VL1BAF
NexperiaNexperia
Nexperia
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: PESD12VL1BAF
Producent / marka: Nexperia
Opis produktu TVS DIODE 12V 37V SOD323
Arkusze danych: PESD12VL1BAF.pdf
10000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje PESD12VL1BAF
Part Number PESD12VL1BAF Producent Nexperia
Opis TVS DIODE 12V 37V SOD323 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 686916 pcs Arkusz danych PESD12VL1BAF.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 12V (Max) Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 37V
Napięcie - podziały (min) 14.2V Rodzaj Zener
Dostawca urządzeń Pakiet SOD-323 Seria -
Ochrona linii zasilających No Moc - Peak Pulse 200W
Package / Case SC-76, SOD-323 Inne nazwy 934058422135
temperatura robocza 150°C (TJ) Rodzaj mocowania Surface Mount
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 5A (8/20µs)
Pojemność @ Częstotliwość 19pF @ 1MHz Kanały dwukierunkowe 1