BZX384-C16F
NexperiaNexperia
BZX384-C16F Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: BZX384-C16F
Producent / marka: Nexperia
Opis produktu DIODE ZENER 16V SOD323
Arkusze danych:
10000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje BZX384-C16F
Part Number BZX384-C16F Producent Nexperia
Opis DIODE ZENER 16V SOD323 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 2443905 pcs Arkusz danych
Napięcie Zenera - (nominalne) (Vz) 16V Napięcie - Forward (VF) (Max) @ Jeśli 1.1V @ 100mA
Tolerancja ±5% Dostawca urządzeń Pakiet SOD-323
Seria Automotive, AEC-Q101 Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case SC-76, SOD-323 Inne nazwy 934057645135
temperatura robocza -65°C ~ 150°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedancja (Max) (Zzt) 40 Ohms
szczegółowy opis Zener Diode 16V ±5% Surface Mount SOD-323 Obecny - Reverse Przeciek @ Vr 5nA @ 11.2V