TSTFT5.7I#
Newhaven Display, Intl.Newhaven Display, Intl.
TSTFT5.7I# Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: TSTFT5.7I#
Producent / marka: Newhaven Display, Intl.
Opis produktu TOUCH SCREEN RESISTIVE 5.7"
Arkusze danych: TSTFT5.7I#.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje TSTFT5.7I#
Part Number TSTFT5.7I# Producent Newhaven Display, Intl.
Opis TOUCH SCREEN RESISTIVE 5.7" Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4212 pcs Arkusz danych TSTFT5.7I#.pdf
Szerokość - Rodzaj Resistive
Seria - Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Długość 4.65" (118.20mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Berło 4-Wire Wysokość 7.47" (189.80mm)
Przekątna ekranu 5.7" (144.78mm) szczegółowy opis Resistive Touch Screen Overlay 5.7" (144.78mm) 4-Wire