MC33901SEF
N/A
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MC33901SEF
Producent / marka: N/A
Opis produktu IC TXRX PHY SGL CAN HS 8SOIC
Arkusze danych:
  • Wiadomość
Specyfikacje MC33901SEF
Part Number MC33901SEF Producent N/A
Opis IC TXRX PHY SGL CAN HS 8SOIC Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4787 pcs Arkusz danych
Napięcie - Dostawa 4.5 V ~ 5.5 V Rodzaj Transceiver
Dostawca urządzeń Pakiet 8-SOIC Seria -
Protokół CANbus Opakowania Tube
Package / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Inne nazwy 935323468574
temperatura robocza -40°C ~ 125°C Liczba kierowców / odbiorników 1/1