YB215CWCKW01-5F12-JB
NKK SwitchesNKK Switches
NKK Switches
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: YB215CWCKW01-5F12-JB
Producent / marka: NKK Switches
Opis produktu SWITCH PUSHBUTTON SPDT 3A 125V
Arkusze danych: YB215CWCKW01-5F12-JB.pdf
1 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje YB215CWCKW01-5F12-JB
Part Number YB215CWCKW01-5F12-JB Producent NKK Switches
Opis SWITCH PUSHBUTTON SPDT 3A 125V Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4210 pcs Arkusz danych YB215CWCKW01-5F12-JB.pdf
Napięcie znamionowe - DC 30V Napięcie znamionowe - AC 125V
Rodzaj Standard, Illuminated Termination Style Solder, Quick Connect - 0.110" (2.8mm)
funkcji przełącznika On-Mom Seria YB2
Wycięcie w panelu Wymiary Circular - 22.00mm Dia Opakowania Bulk
temperatura robocza -25°C ~ 50°C Rodzaj mocowania Panel Mount, Front
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Trwałość mechaniczna 1,000,000 Cycles
Stopień ochrony IP65 - Dust Tight, Water Resistant Oświetlenie Napięcie (nominalna) 12 VDC
Oświetlenie typ, kolor LED, Green cechy Epoxy Sealed Terminals
Aktualna ocena 3A (AC/DC) Kolor - Actuator / Cap Clear (White Filter/Diffuser)