UB215SKW036G-3JB
NKK SwitchesNKK Switches
UB215SKW036G-3JB Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: UB215SKW036G-3JB
Producent / marka: NKK Switches
Opis produktu SWITCH PUSHBUTTON SPDT 5A 125V
Arkusze danych: UB215SKW036G-3JB.pdf
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje UB215SKW036G-3JB
Part Number UB215SKW036G-3JB Producent NKK Switches
Opis SWITCH PUSHBUTTON SPDT 5A 125V Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 6399 pcs Arkusz danych UB215SKW036G-3JB.pdf
Napięcie znamionowe - DC 30V Napięcie znamionowe - AC 125V
Rodzaj Standard, Illuminated Termination Style PC Pin
funkcji przełącznika On-Mom Seria UB2
Wycięcie w panelu Wymiary - Opakowania Bulk
Inne nazwy UB215SKW036G-3JB-RO
UB215SKW036G-3JB-RO-ND
UB215SKW036G3JB
temperatura robocza -25°C ~ 50°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Trwałość mechaniczna 1,000,000 Cycles Standardowy czas oczekiwania producenta 8 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Stopień ochrony -
Oświetlenie Napięcie (nominalna) 3.6 VDC Oświetlenie typ, kolor LED, Blue
cechy Epoxy Sealed Terminals Życie elektryczne 10,000 Cycles
szczegółowy opis Pushbutton Switch SPDT Standard, Illuminated Through Hole Aktualna ocena 5A (AC/DC)
Kolor - Actuator / Cap Clear (White Filter/Diffuser) Obwód SPDT
Typ urządzenia uruchamiającego Square, Button
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
UB215SKW036G
UB215SKW036G
Producenci: NKK Switches
Opis: SWITCH PUSHBUTTON SPDT 5A 125V