DRAG16PB
NKK SwitchesNKK Switches
NKK Switches
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: DRAG16PB
Producent / marka: NKK Switches
Opis produktu SW ROTARY DIP GRAY CODE 100MA 5V
Arkusze danych:
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
  • Wiadomość
Specyfikacje DRAG16PB
Part Number DRAG16PB Producent NKK Switches
Opis SW ROTARY DIP GRAY CODE 100MA 5V Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 4424 pcs Arkusz danych
Zmywalny Yes napięcie znamionowe 5VDC
Termination Style PC Pin Seria DR
Smoła 0.100" (2.54mm), Full Opakowania Bulk
temperatura robocza -25°C ~ 75°C Liczba biegunów 16
Rodzaj mocowania Panel Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Trwałość mechaniczna 20,000 Steps Długość 0.500" (12.70mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Wysokość nad forum 1.104" (28.05mm)
cechy Sealed Życie elektryczne 20,000 Steps
szczegółowy opis Dip Switch Gray Code 16 Position Panel Mount Rotary with Shaft Actuator 100mA 5VDC Aktualna ocena 100mA