MGJ1D121905MPC-R7
Murata Power SolutionsMurata Power Solutions
MGJ1D121905MPC-R7 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MGJ1D121905MPC-R7
Producent / marka: Murata Power Solutions
Opis produktu DC DC CONVERTER 19V -5V 1W
Arkusze danych: MGJ1D121905MPC-R7.pdf
80 pcs
160 pcs
400 pcs
560 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MGJ1D121905MPC-R7
Part Number MGJ1D121905MPC-R7 Producent Murata Power Solutions
Opis DC DC CONVERTER 19V -5V 1W Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 19105 pcs Arkusz danych MGJ1D121905MPC-R7.pdf
Napięcie - Wyjście 4 - Napięcie - Wyjście 3 -
Napięcie - Wyjście 2 -5V Napięcie - Wyjście 1 19V
Napięcie - Izolacja 5.2kV Napięcie - Wejście (Min) 10.8V
Napięcie - wejściowa (maks) 13.2V Rodzaj Isolated Module
Rozmiar / Wymiar 0.78" L x 0.59" W x 0.17" H (19.7mm x 15.0mm x 4.4mm) Seria MGJ1
Moc (W) 1W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 8-SMD Module Inne nazwy 811-3221-2
temperatura robocza -40°C ~ 105°C Liczba wyjść 2
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 2 (1 Year)
cechy SCP Wydajność 72%
szczegółowy opis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 19V -5V 42mA, 42mA 10.8V - 13.2V Input Obecny - Wyjście (Max) 42mA, 42mA