CSTCR4M91G55B-R0
Murata ElectronicsMurata Electronics
CSTCR4M91G55B-R0 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: CSTCR4M91G55B-R0
Producent / marka: Murata Electronics
Opis produktu CER RES 4.9100MHZ 39PF SMD
Arkusze danych: 1.CSTCR4M91G55B-R0.pdf2.CSTCR4M91G55B-R0.pdf3.CSTCR4M91G55B-R0.pdf
3000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje CSTCR4M91G55B-R0
Part Number CSTCR4M91G55B-R0 Producent Murata Electronics
Opis CER RES 4.9100MHZ 39PF SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
Rodzaj Ceramic Rozmiar / Wymiar 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
Seria CERALOCK® CSTCR Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 3-SMD, Non-Standard Inne nazwy 490-7863-2
CSTCR4M91G55B-R0-ND
temperatura robocza -40°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 9 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość 0.047" (1.19mm)
częstotliwość Tolerancja ±0.5% Stabilność częstotliwości ±0.15%
Częstotliwość 4.91MHz cechy Built in Capacitor
szczegółowy opis 4.91MHz Ceramic Resonator Built in Capacitor 39pF ±0.15% -40°C ~ 125°C Surface Mount Pojemność 39pF