CSTCE14M7V51-R0
Murata ElectronicsMurata Electronics
CSTCE14M7V51-R0 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: CSTCE14M7V51-R0
Producent / marka: Murata Electronics
Opis produktu CER RES 14.7460MHZ 5PF SMD
Arkusze danych: 1.CSTCE14M7V51-R0.pdf2.CSTCE14M7V51-R0.pdf3.CSTCE14M7V51-R0.pdf
3000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje CSTCE14M7V51-R0
Part Number CSTCE14M7V51-R0 Producent Murata Electronics
Opis CER RES 14.7460MHZ 5PF SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
Rodzaj Ceramic Rozmiar / Wymiar 0.126" L x 0.051" W (3.20mm x 1.30mm)
Seria CERALOCK® CSTCE Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 3-SMD, Non-Standard Inne nazwy 490-11067-2
CSTCE14M7V51-R0-ND
temperatura robocza -20°C ~ 80°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Wysokość 0.031" (0.79mm) częstotliwość Tolerancja ±0.5%
Stabilność częstotliwości ±0.3% Częstotliwość 14.746MHz
cechy Built in Capacitor szczegółowy opis 14.746MHz Ceramic Resonator Built in Capacitor 5pF ±0.3% -20°C ~ 80°C Surface Mount
Pojemność 5pF