BLM18HE152SZ1D
Murata ElectronicsMurata Electronics
Murata Electronics
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: BLM18HE152SZ1D
Producent / marka: Murata Electronics
Opis produktu FERRITE BEAD 1.5 KOHM 0603 1LN
Arkusze danych: 1.BLM18HE152SZ1D.pdf2.BLM18HE152SZ1D.pdf
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje BLM18HE152SZ1D
Part Number BLM18HE152SZ1D Producent Murata Electronics
Opis FERRITE BEAD 1.5 KOHM 0603 1LN Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1051283 pcs Arkusz danych 1.BLM18HE152SZ1D.pdf2.BLM18HE152SZ1D.pdf
Rozmiar / Wymiar 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Seria EMIFIL®, BLM18
oceny AEC-Q200 Opakowania Cut Tape (CT)
Package / Case 0603 (1608 Metric) Inne nazwy 490-16502-1
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Liczba linii 1
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Impedancja @ Częstotliwość 1.5 kOhms @ 100MHz Wysokość (max) 0.037" (0.95mm)
Rodzaj filtra Signal Line Oporność DC (DCR) (maks.) 500 mOhm
Karta Grubość (mm) 500mA