BLA2ABD102SN4D
Murata ElectronicsMurata Electronics
BLA2ABD102SN4D Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: BLA2ABD102SN4D
Producent / marka: Murata Electronics
Opis produktu FERRITE BEAD 1 KOHM 0804 4LN
Arkusze danych: 1.BLA2ABD102SN4D.pdf2.BLA2ABD102SN4D.pdf
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje BLA2ABD102SN4D
Part Number BLA2ABD102SN4D Producent Murata Electronics
Opis FERRITE BEAD 1 KOHM 0804 4LN Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 380085 pcs Arkusz danych 1.BLA2ABD102SN4D.pdf2.BLA2ABD102SN4D.pdf
Rozmiar / Wymiar 0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm) Seria EMIFIL®, BLA2
oceny - Opakowania Cut Tape (CT)
Package / Case 0804 (2010 Metric), Array, 8 PC Pad Inne nazwy 490-4092-1
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Liczba linii 4
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Impedancja @ Częstotliwość 1 kOhms @ 100MHz Wysokość (max) 0.024" (0.60mm)
Rodzaj filtra Signal Line Oporność DC (DCR) (maks.) 1 Ohm
Karta Grubość (mm) 50mA