UPT17RE3/TR7
MicrosemiMicrosemi
UPT17RE3/TR7 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: UPT17RE3/TR7
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu TVS DIODE 17V 29.2V POWERMITE 1
Arkusze danych: UPT17RE3/TR7.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje UPT17RE3/TR7
Part Number UPT17RE3/TR7 Producent Microsemi
Opis TVS DIODE 17V 29.2V POWERMITE 1 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4723 pcs Arkusz danych UPT17RE3/TR7.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 17V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 29.2V
Napięcie - podziały (min) 19V Kanały jednokierunkowe 1
Rodzaj Zener Dostawca urządzeń Pakiet Powermite 1 (DO216-AA)
Seria - Ochrona linii zasilających No
Moc - Peak Pulse 1000W (1kW) Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case DO-216AA temperatura robocza -65°C ~ 150°C (TJ)
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 5.14A