UPDS3200
MicrosemiMicrosemi
UPDS3200 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: UPDS3200
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu DIODE SCHOTTKY 200V 3A POWERDI5
Arkusze danych: UPDS3200.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje UPDS3200
Part Number UPDS3200 Producent Microsemi
Opis DIODE SCHOTTKY 200V 3A POWERDI5 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5251 pcs Arkusz danych UPDS3200.pdf
Napięcie - Forward (VF) (Max) @ Jeśli 780mV @ 3A Napięcie - DC Rewers (VR) (maks) 200V
Dostawca urządzeń Pakiet PowerDI™ 5 Prędkość Fast Recovery = 200mA (Io)
Seria - Opakowania Cut Tape (CT)
Package / Case PowerDI™ 5 Inne nazwy UPDS3200CT
UPDS3200E3CT
UPDS3200E3CT-ND
Temperatura pracy - złącze -65°C ~ 150°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Typ diody Schottky szczegółowy opis Diode Schottky 200V 3A Surface Mount PowerDI™ 5
Obecny - Reverse Przeciek @ Vr 10µA @ 200V Obecny - Średnia Spirytus (Io) 3A