SMLJ30CE3/TR13
MicrosemiMicrosemi
SMLJ30CE3/TR13 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SMLJ30CE3/TR13
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu TVS DIODE 30V 53.5V DO214AB
Arkusze danych: SMLJ30CE3/TR13.pdf
3000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje SMLJ30CE3/TR13
Part Number SMLJ30CE3/TR13 Producent Microsemi
Opis TVS DIODE 30V 53.5V DO214AB Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 80916 pcs Arkusz danych SMLJ30CE3/TR13.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 30V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 53.5V
Napięcie - podziały (min) 33.3V Rodzaj Zener
Dostawca urządzeń Pakiet DO-214AB Seria -
Ochrona linii zasilających No Moc - Peak Pulse 300W
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case DO-214AB, SMC
temperatura robocza -55°C ~ 150°C (TJ) Rodzaj mocowania Surface Mount
Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 56A Pojemność @ Częstotliwość -