SMLJ26CE3/TR13
MicrosemiMicrosemi
SMLJ26CE3/TR13 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SMLJ26CE3/TR13
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu TVS DIODE 26V 46.6V DO214AB
Arkusze danych: SMLJ26CE3/TR13.pdf
3000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje SMLJ26CE3/TR13
Part Number SMLJ26CE3/TR13 Producent Microsemi
Opis TVS DIODE 26V 46.6V DO214AB Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 72922 pcs Arkusz danych SMLJ26CE3/TR13.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 26V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 46.6V
Napięcie - podziały (min) 28.9V Rodzaj Zener
Dostawca urządzeń Pakiet DO-214AB Seria -
Ochrona linii zasilających No Moc - Peak Pulse 300W
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case DO-214AB, SMC
temperatura robocza -55°C ~ 150°C (TJ) Rodzaj mocowania Surface Mount
Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 64.4A Pojemność @ Częstotliwość -