SMLJ210CE3/TR13
MicrosemiMicrosemi
SMLJ210CE3/TR13 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SMLJ210CE3/TR13
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu TVS DIODE 210V DO214AB
Arkusze danych:
3000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje SMLJ210CE3/TR13
Part Number SMLJ210CE3/TR13 Producent Microsemi
Opis TVS DIODE 210V DO214AB Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 76445 pcs Arkusz danych
Napięcie - Reverse patowa (typ) 210V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp -
Napięcie - podziały (min) - Rodzaj Zener
Dostawca urządzeń Pakiet DO-214AB Seria -
Ochrona linii zasilających No Moc - Peak Pulse 300W
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case DO-214AB, SMC
temperatura robocza -55°C ~ 150°C (TJ) Rodzaj mocowania Surface Mount