SMDA15C-5
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SMDA15C-5
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu TVS DIODE 15V 30V 8SO
Arkusze danych: SMDA15C-5.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
  • Wiadomość
Specyfikacje SMDA15C-5
Part Number SMDA15C-5 Producent Microsemi
Opis TVS DIODE 15V 30V 8SO Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 4138 pcs Arkusz danych SMDA15C-5.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 15V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 30V
Napięcie - podziały (min) 16.7V Rodzaj Zener
Dostawca urządzeń Pakiet 8-SO Seria TVSarray™
Ochrona linii zasilających No Moc - Peak Pulse 300W
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Inne nazwy SMDA15C-5MSTR temperatura robocza -55°C ~ 150°C (TJ)
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 5A (8/20µs)
Pojemność @ Częstotliwość 50pF @ 1MHz Kanały dwukierunkowe 5
Podstawowy numer części SMDA Aplikacje General Purpose
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
SMDA15C-4-2E3/TR7
SMDA15C-4-2E3/TR7
Producenci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 15V 30V 8SO
Na stanie: 82143 pcs
Pobieranie:
RFQ
SMDA15C-4-2TR
SMDA15C-4-2TR
Producenci: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Opis: TVS DIODE 15V 24V 8SO
Na stanie: 445325 pcs
Pobieranie: SMDA15C-4-2TR.pdf
RFQ
SMDA15C-5E3/TR13
SMDA15C-5E3/TR13
Producenci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 15V 30V 8SOIC
Pobieranie: SMDA15C-5E3/TR13.pdf
SMDA15C-5TR
SMDA15C-5TR
Opis: TVS DIODE 15V 24V 8SO
Pobieranie: SMDA15C-5TR.pdf
SMDA15C-4E3/TR7
SMDA15C-4E3/TR7
Opis: TVS DIODE 15V 30V 8SO
Pobieranie: SMDA15C-4E3/TR7.pdf
SMDA15C-5.TBT
SMDA15C-5.TBT
Producenci: Semtech
Opis: TVS DIODE 15V 24V 8SO
Pobieranie: SMDA15C-5.TBT.pdf
SMDA15C-4/TR7
SMDA15C-4/TR7
Opis: TVS DIODE 15V 30V 8SO
Pobieranie: SMDA15C-4/TR7.pdf
SMDA15C-4/TR13
SMDA15C-4/TR13
Opis: TVS DIODE 15V 30V 8SOIC
Pobieranie: SMDA15C-4/TR13.pdf
SMDA15C-5/TR13
SMDA15C-5/TR13
Opis: TVS DIODE 15V 30V 8SOIC
Pobieranie: SMDA15C-5/TR13.pdf
SMDA15C-5E3/TR7
SMDA15C-5E3/TR7
Opis: TVS DIODE 15V 30V 8SO
Pobieranie: SMDA15C-5E3/TR7.pdf
SMDA15C-4E3/TR13
SMDA15C-4E3/TR13
Opis: TVS DIODE 15V 30V 8SOIC
Pobieranie: SMDA15C-4E3/TR13.pdf
SMDA15C-5/TR7
SMDA15C-5/TR7
Opis: TVS DIODE 15V 30V 8SO
Pobieranie: SMDA15C-5/TR7.pdf
Wiadomości branżowe
Arduino poprowadzi jutro konferencję covid-19
Będzie otwarty dla „każdego, kto obecnie korzysta z urządzeń kompatybilnych z Arduino w ramach ...
Raytheon wygrywa kontrakt Space Force OCX na zamianę zestawu IBM dla GPS III
Zastąpi komputery IBM używane obecnie do zarządzania konstelacją GPS systemami firmy Hewlett Pac...
Zasilacz 500 W do obciążeń morskich
Zasilany z nominalnego zasilania 24 V (zakres od 18 do 36 V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zapewnia dwa iz...
Melexis wprowadza na rynek czujnik Halla IC do elektrycznego wspomagania kierownicy
O temperaturze roboczej między -40℃  i 160 ℃, firma twierdzi, że urządzenie łączy wysoką li...