SMBJ22CE3/TR13
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
SMBJ22CE3/TR13 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SMBJ22CE3/TR13
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu TVS DIODE 22VWM 39.4VC SMBJ
Arkusze danych: SMBJ22CE3/TR13.pdf
3000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje SMBJ22CE3/TR13
Part Number SMBJ22CE3/TR13 Producent Microsemi Corporation
Opis TVS DIODE 22VWM 39.4VC SMBJ Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 255427 pcs Arkusz danych SMBJ22CE3/TR13.pdf
Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 24.4V Napięcie - Breakover 1
Napięcie - podziały (min) 22V Napięcie - Podział SMBJ (DO-214AA)
Rodzaj Zener Seria -
Stan RoHS Tape & Reel (TR) Ripple Current - niska częstotliwość General Purpose
Ochrona linii zasilających 600W Moc - Peak Pulse 15.2A
Polaryzacja DO-214AA, SMB temperatura robocza -65°C ~ 150°C (TJ)
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 14 Weeks Numer części producenta SMBJ22CE3/TR13
Opis TVS DIODE 22VWM 39.4VC SMBJ Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 39.4V