SMBG5355B/TR13
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
Microsemi Corporation
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SMBG5355B/TR13
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu DIODE ZENER 18V 5W SMBG
Arkusze danych: SMBG5355B/TR13.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
3000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje SMBG5355B/TR13
Part Number SMBG5355B/TR13 Producent Microsemi Corporation
Opis DIODE ZENER 18V 5W SMBG Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 61659 pcs Arkusz danych SMBG5355B/TR13.pdf
Napięcie - Izolacja 2.5 Ohm Napięcie - Podział SMBG (DO-215AA)
Seria - Stan RoHS Tape & Reel (TR)
Moc - Max 5W Polaryzacja DO-215AA, SMB Gull Wing
temperatura robocza -65°C ~ 150°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 18 Weeks
Numer części producenta SMBG5355B/TR13 Impedancja (Max) (Zzt) 18V
Rozszerzony opis Zener Diode 5W ±5% Surface Mount SMBG (DO-215AA) ESR (Equivalent Series Resistance) ±5%
Diode Configuration 500nA @ 13V Opis DIODE ZENER 18V 5W SMBG
Obecny - Reverse Przeciek @ Vr 1.2V @ 1A