MXSMLJ75CAE3
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
MXSMLJ75CAE3 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MXSMLJ75CAE3
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu TVS DIODE 75VWM 121VC DO214AB
Arkusze danych: MXSMLJ75CAE3.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MXSMLJ75CAE3
Part Number MXSMLJ75CAE3 Producent Microsemi Corporation
Opis TVS DIODE 75VWM 121VC DO214AB Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 5626 pcs Arkusz danych MXSMLJ75CAE3.pdf
Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 83.3V Napięcie - Breakover 1
Napięcie - podziały (min) 75V Napięcie - Podział DO-214AB
Rodzaj Zener Seria Military, MIL-PRF-19500
Stan RoHS Bulk Ripple Current - niska częstotliwość General Purpose
Ochrona linii zasilających 3000W (3kW) Moc - Peak Pulse 24.8A
Polaryzacja DO-214AB, SMC Inne nazwy 1086-15098
1086-15098-MIL
temperatura robocza -65°C ~ 150°C (TJ) Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Numer części producenta MXSMLJ75CAE3
Opis TVS DIODE 75VWM 121VC DO214AB Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 121V