MXSMLJ51CA
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
MXSMLJ51CA Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MXSMLJ51CA
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu TVS DIODE 51VWM 82.4VC DO214AB
Arkusze danych: MXSMLJ51CA.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje MXSMLJ51CA
Part Number MXSMLJ51CA Producent Microsemi Corporation
Opis TVS DIODE 51VWM 82.4VC DO214AB Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 5805 pcs Arkusz danych MXSMLJ51CA.pdf
Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 56.7V Napięcie - Breakover 1
Napięcie - podziały (min) 51V Napięcie - Podział DO-214AB
Rodzaj Zener Seria Military, MIL-PRF-19500
Stan RoHS Bulk Ripple Current - niska częstotliwość General Purpose
Ochrona linii zasilających 3000W (3kW) Moc - Peak Pulse 36.4A
Polaryzacja DO-214AB, SMC Inne nazwy 1086-15057
1086-15057-MIL
temperatura robocza -65°C ~ 150°C (TJ) Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 24 Weeks
Numer części producenta MXSMLJ51CA Opis TVS DIODE 51VWM 82.4VC DO214AB
Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 82.4V Pojemność @ Częstotliwość -