MXSMLG75A
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MXSMLG75A
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu TVS DIODE 75V 121V DO215AB
Arkusze danych: MXSMLG75A.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje MXSMLG75A
Part Number MXSMLG75A Producent Microsemi
Opis TVS DIODE 75V 121V DO215AB Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 6124 pcs Arkusz danych MXSMLG75A.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 75V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 121V
Napięcie - podziały (min) 83.3V Kanały jednokierunkowe 1
Rodzaj Zener Dostawca urządzeń Pakiet SMLG (DO-215AB)
Seria Military, MIL-PRF-19500 Ochrona linii zasilających No
Moc - Peak Pulse 3000W (3kW) Opakowania Bulk
Package / Case DO-215AB, SMC Gull Wing Inne nazwy 1086-14911
1086-14911-MIL
temperatura robocza -65°C ~ 150°C (TJ) Rodzaj mocowania Surface Mount
Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 24.8A Pojemność @ Częstotliwość -
Aplikacje General Purpose
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
MXSMLG75AE3
MXSMLG75AE3
Producenci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 75V 121V DO215AB