MXSMLG43A
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MXSMLG43A
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu TVS DIODE 43V 69.4V DO215AB
Arkusze danych: MXSMLG43A.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje MXSMLG43A
Part Number MXSMLG43A Producent Microsemi
Opis TVS DIODE 43V 69.4V DO215AB Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 5285 pcs Arkusz danych MXSMLG43A.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 43V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 69.4V
Napięcie - podziały (min) 47.8V Kanały jednokierunkowe 1
Rodzaj Zener Dostawca urządzeń Pakiet SMLG (DO-215AB)
Seria Military, MIL-PRF-19500 Ochrona linii zasilających No
Moc - Peak Pulse 3000W (3kW) Opakowania Bulk
Package / Case DO-215AB, SMC Gull Wing Inne nazwy 1086-14855
1086-14855-MIL
temperatura robocza -65°C ~ 150°C (TJ) Rodzaj mocowania Surface Mount
Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 43.2A Pojemność @ Częstotliwość -