MXSMLG17CAE3
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MXSMLG17CAE3
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu TVS DIODE 17V 27.6V DO215AB
Arkusze danych: MXSMLG17CAE3.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MXSMLG17CAE3
Part Number MXSMLG17CAE3 Producent Microsemi
Opis TVS DIODE 17V 27.6V DO215AB Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 4712 pcs Arkusz danych MXSMLG17CAE3.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 17V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 27.6V
Napięcie - podziały (min) 18.9V Rodzaj Zener
Dostawca urządzeń Pakiet SMLG (DO-215AB) Seria Military, MIL-PRF-19500
Ochrona linii zasilających No Moc - Peak Pulse 3000W (3kW)
Opakowania Bulk Package / Case DO-215AB, SMC Gull Wing
Inne nazwy 1086-14814
1086-14814-MIL
temperatura robocza -65°C ~ 150°C (TJ)
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 106.6A