MXSMCJLCE22AE3
MicrosemiMicrosemi
MXSMCJLCE22AE3 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MXSMCJLCE22AE3
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu TVS DIODE 22V 35.5V DO214AB
Arkusze danych: MXSMCJLCE22AE3.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje MXSMCJLCE22AE3
Part Number MXSMCJLCE22AE3 Producent Microsemi
Opis TVS DIODE 22V 35.5V DO214AB Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 4486 pcs Arkusz danych MXSMCJLCE22AE3.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 22V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 35.5V
Napięcie - podziały (min) 24.4V Kanały jednokierunkowe 1
Rodzaj Zener Dostawca urządzeń Pakiet DO-214AB (SMCJ)
Seria Military, MIL-PRF-19500 Ochrona linii zasilających No
Moc - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Opakowania Bulk
Package / Case DO-214AB, SMC Inne nazwy 1086-14704
1086-14704-MIL
temperatura robocza -65°C ~ 150°C (TJ) Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 18 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 42A
Pojemność @ Częstotliwość 100pF @ 1MHz Aplikacje General Purpose