MXSMCJLCE170AE3
MicrosemiMicrosemi
MXSMCJLCE170AE3 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MXSMCJLCE170AE3
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu TVS DIODE 170V 275V DO214AB
Arkusze danych: MXSMCJLCE170AE3.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje MXSMCJLCE170AE3
Part Number MXSMCJLCE170AE3 Producent Microsemi
Opis TVS DIODE 170V 275V DO214AB Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 5426 pcs Arkusz danych MXSMCJLCE170AE3.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 170V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 275V
Napięcie - podziały (min) 189V Kanały jednokierunkowe 1
Rodzaj Zener Dostawca urządzeń Pakiet DO-214AB (SMCJ)
Seria Military, MIL-PRF-19500 Ochrona linii zasilających No
Moc - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Opakowania Bulk
Package / Case DO-214AB, SMC Inne nazwy 1086-14696
1086-14696-MIL
temperatura robocza -65°C ~ 150°C (TJ) Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 18 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 5.4A
Pojemność @ Częstotliwość 90pF @ 1MHz Aplikacje General Purpose