MXSMCJ51AE3
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
MXSMCJ51AE3 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MXSMCJ51AE3
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu TVS DIODE 51VWM 82.4VC DO214AB
Arkusze danych: MXSMCJ51AE3.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje MXSMCJ51AE3
Part Number MXSMCJ51AE3 Producent Microsemi Corporation
Opis TVS DIODE 51VWM 82.4VC DO214AB Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 5877 pcs Arkusz danych MXSMCJ51AE3.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 1 Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 56.7V
Napięcie - podziały (min) 51V Napięcie - Podział DO-214AB (SMCJ)
Rodzaj Zener Seria Military, MIL-PRF-19500
Stan RoHS Bulk Ripple Current - niska częstotliwość General Purpose
Ochrona linii zasilających 1500W (1.5kW) Moc - Peak Pulse 18.2A
Polaryzacja DO-214AB, SMC Inne nazwy 1086-14602
1086-14602-MIL
temperatura robocza -65°C ~ 150°C (TJ) Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Numer części producenta MXSMCJ51AE3
Opis TVS DIODE 51VWM 82.4VC DO214AB Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 82.4V