MXSMCGLCE64AE3
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MXSMCGLCE64AE3
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu TVS DIODE 64V 103V DO215AB
Arkusze danych: MXSMCGLCE64AE3.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje MXSMCGLCE64AE3
Part Number MXSMCGLCE64AE3 Producent Microsemi
Opis TVS DIODE 64V 103V DO215AB Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 5242 pcs Arkusz danych MXSMCGLCE64AE3.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 64V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 103V
Napięcie - podziały (min) 71.1V Kanały jednokierunkowe 1
Rodzaj Zener Dostawca urządzeń Pakiet SMCG (DO-215AB)
Seria Military, MIL-PRF-19500 Ochrona linii zasilających No
Moc - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Opakowania Bulk
Package / Case DO-215AB, SMC Gull Wing Inne nazwy 1086-14466
1086-14466-MIL
temperatura robocza -65°C ~ 150°C (TJ) Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 18 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 14.6A
Pojemność @ Częstotliwość 90pF @ 1MHz Aplikacje General Purpose