MXSMCGLCE28A
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MXSMCGLCE28A
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu TVS DIODE 28V 45.5V DO215AB
Arkusze danych: MXSMCGLCE28A.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje MXSMCGLCE28A
Part Number MXSMCGLCE28A Producent Microsemi
Opis TVS DIODE 28V 45.5V DO215AB Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 5340 pcs Arkusz danych MXSMCGLCE28A.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 28V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 45.5V
Napięcie - podziały (min) 31.1V Kanały jednokierunkowe 1
Rodzaj Zener Dostawca urządzeń Pakiet SMCG (DO-215AB)
Seria Military, MIL-PRF-19500 Ochrona linii zasilających No
Moc - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Opakowania Bulk
Package / Case DO-215AB, SMC Gull Wing Inne nazwy 1086-14439
1086-14439-MIL
temperatura robocza -65°C ~ 150°C (TJ) Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 18 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 33A
Pojemność @ Częstotliwość 100pF @ 1MHz Aplikacje General Purpose
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
MXSMCGLCE28AE3
MXSMCGLCE28AE3
Producenci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 28V 45.5V DO215AB