MXSMCGLCE120AE3
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MXSMCGLCE120AE3
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu TVS DIODE 120V 193V DO215AB
Arkusze danych: MXSMCGLCE120AE3.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje MXSMCGLCE120AE3
Part Number MXSMCGLCE120AE3 Producent Microsemi
Opis TVS DIODE 120V 193V DO215AB Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 5415 pcs Arkusz danych MXSMCGLCE120AE3.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 120V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 193V
Napięcie - podziały (min) 133V Kanały jednokierunkowe 1
Rodzaj Zener Dostawca urządzeń Pakiet SMCG (DO-215AB)
Seria Military, MIL-PRF-19500 Ochrona linii zasilających No
Moc - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Opakowania Bulk
Package / Case DO-215AB, SMC Gull Wing Inne nazwy 1086-14408
1086-14408-MIL
temperatura robocza -65°C ~ 150°C (TJ) Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 18 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 7.8A
Pojemność @ Częstotliwość 90pF @ 1MHz Aplikacje General Purpose