MXSMCG54CA
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MXSMCG54CA
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu TVS DIODE 54V 87.1V DO215AB
Arkusze danych: MXSMCG54CA.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje MXSMCG54CA
Part Number MXSMCG54CA Producent Microsemi
Opis TVS DIODE 54V 87.1V DO215AB Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 5549 pcs Arkusz danych MXSMCG54CA.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 54V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 87.1V
Napięcie - podziały (min) 60V Rodzaj Zener
Dostawca urządzeń Pakiet SMCG (DO-215AB) Seria Military, MIL-PRF-19500
Ochrona linii zasilających No Moc - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Opakowania Bulk Package / Case DO-215AB, SMC Gull Wing
Inne nazwy 1086-14337
1086-14337-MIL
temperatura robocza -65°C ~ 150°C (TJ)
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 17.2A