MXSMBJ60CAE3
MicrosemiMicrosemi
MXSMBJ60CAE3 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MXSMBJ60CAE3
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu TVS DIODE 60V 96.8V DO214AA
Arkusze danych: MXSMBJ60CAE3.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje MXSMBJ60CAE3
Part Number MXSMBJ60CAE3 Producent Microsemi
Opis TVS DIODE 60V 96.8V DO214AA Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 4531 pcs Arkusz danych MXSMBJ60CAE3.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 60V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 96.8V
Napięcie - podziały (min) 66.7V Rodzaj Zener
Dostawca urządzeń Pakiet SMBJ (DO-214AA) Seria Military, MIL-PRF-19500
Ochrona linii zasilających No Moc - Peak Pulse 600W
Opakowania Bulk Package / Case DO-214AA, SMB
Inne nazwy 1086-14142
1086-14142-MIL
temperatura robocza -65°C ~ 150°C (TJ)
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 6.2A