MXSMBJ51CAE3
MicrosemiMicrosemi
MXSMBJ51CAE3 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MXSMBJ51CAE3
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu TVS DIODE 51V 82.4V DO214AA
Arkusze danych: MXSMBJ51CAE3.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje MXSMBJ51CAE3
Part Number MXSMBJ51CAE3 Producent Microsemi
Opis TVS DIODE 51V 82.4V DO214AA Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 4146 pcs Arkusz danych MXSMBJ51CAE3.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 51V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 82.4V
Napięcie - podziały (min) 56.7V Rodzaj Zener
Dostawca urządzeń Pakiet SMBJ (DO-214AA) Seria Military, MIL-PRF-19500
Ochrona linii zasilających No Moc - Peak Pulse 600W
Opakowania Bulk Package / Case DO-214AA, SMB
Inne nazwy 1086-14122
1086-14122-MIL
temperatura robocza -65°C ~ 150°C (TJ)
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 7.3A
Pojemność @ Częstotliwość - Kanały dwukierunkowe 1
Aplikacje General Purpose
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
MXSMBJ5.0CA
MXSMBJ5.0CA
Producenci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 5V 9.2V DO214AA
Na stanie: 3556 pcs
Pobieranie: MXSMBJ5.0CA.pdf
RFQ
MXSMBJ5.0AE3
MXSMBJ5.0AE3
Producenci: Microsemi Corporation
Opis: TVS DIODE 5VWM 9.2VC DO214AA
Na stanie: 4465 pcs
Pobieranie: MXSMBJ5.0AE3.pdf
RFQ
MXSMBJ51CA
MXSMBJ51CA
Producenci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 51V 82.4V DO214AA