MXSMBJ17CAE3
MicrosemiMicrosemi
MXSMBJ17CAE3 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MXSMBJ17CAE3
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu TVS DIODE 17V 27.6V DO214AA
Arkusze danych: MXSMBJ17CAE3.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje MXSMBJ17CAE3
Part Number MXSMBJ17CAE3 Producent Microsemi
Opis TVS DIODE 17V 27.6V DO214AA Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 4423 pcs Arkusz danych MXSMBJ17CAE3.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 17V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 27.6V
Napięcie - podziały (min) 18.9V Rodzaj Zener
Dostawca urządzeń Pakiet SMBJ (DO-214AA) Seria Military, MIL-PRF-19500
Ochrona linii zasilających No Moc - Peak Pulse 600W
Opakowania Bulk Package / Case DO-214AA, SMB
Inne nazwy 1086-14052
1086-14052-MIL
temperatura robocza -65°C ~ 150°C (TJ)
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 21.7A