MXSMBJ14CAE3
MicrosemiMicrosemi
MXSMBJ14CAE3 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MXSMBJ14CAE3
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu TVS DIODE 14V 23.2V DO214AA
Arkusze danych: MXSMBJ14CAE3.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MXSMBJ14CAE3
Part Number MXSMBJ14CAE3 Producent Microsemi
Opis TVS DIODE 14V 23.2V DO214AA Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 3890 pcs Arkusz danych MXSMBJ14CAE3.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 14V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 23.2V
Napięcie - podziały (min) 15.6V Rodzaj Zener
Dostawca urządzeń Pakiet SMBJ (DO-214AA) Seria Military, MIL-PRF-19500
Ochrona linii zasilających No Moc - Peak Pulse 600W
Opakowania Bulk Package / Case DO-214AA, SMB
Inne nazwy 1086-14028
1086-14028-MIL
temperatura robocza -65°C ~ 150°C (TJ)
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 25.8A