MXSMBG85CAE3
MicrosemiMicrosemi
MXSMBG85CAE3 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MXSMBG85CAE3
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu TVS DIODE 85V 137V DO215AA
Arkusze danych: MXSMBG85CAE3.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje MXSMBG85CAE3
Part Number MXSMBG85CAE3 Producent Microsemi
Opis TVS DIODE 85V 137V DO215AA Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 4397 pcs Arkusz danych MXSMBG85CAE3.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 85V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 137V
Napięcie - podziały (min) 94.4V Rodzaj Zener
Dostawca urządzeń Pakiet SMBG (DO-215AA) Seria Military, MIL-PRF-19500
Ochrona linii zasilających No Moc - Peak Pulse 600W
Opakowania Bulk Package / Case DO-215AA, SMB Gull Wing
Inne nazwy 1086-13984
1086-13984-MIL
temperatura robocza -65°C ~ 150°C (TJ)
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 4.4A
Pojemność @ Częstotliwość - Kanały dwukierunkowe 1
Aplikacje General Purpose
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
MXSMBG8.5CA
MXSMBG8.5CA
Producenci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 8.5V 14.4V DO215AA
Na stanie: 3521 pcs
Pobieranie: MXSMBG8.5CA.pdf
RFQ
MXSMBG8.5AE3
MXSMBG8.5AE3
Producenci: Microsemi
Na stanie: 4328 pcs
Pobieranie: MXSMBG8.5AE3.pdf
RFQ
Opis: TVS DIODE 85V 137V DO215AA