MXSMBG54A
MicrosemiMicrosemi
MXSMBG54A Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MXSMBG54A
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu TVS DIODE 54V 87.1V DO215AA
Arkusze danych: MXSMBG54A.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje MXSMBG54A
Part Number MXSMBG54A Producent Microsemi
Opis TVS DIODE 54V 87.1V DO215AA Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 4140 pcs Arkusz danych MXSMBG54A.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 54V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 87.1V
Napięcie - podziały (min) 60V Kanały jednokierunkowe 1
Rodzaj Zener Dostawca urządzeń Pakiet SMBG (DO-215AA)
Seria Military, MIL-PRF-19500 Ochrona linii zasilających No
Moc - Peak Pulse 600W Opakowania Bulk
Package / Case DO-215AA, SMB Gull Wing Inne nazwy 1086-13929
1086-13929-MIL
temperatura robocza -65°C ~ 150°C (TJ) Rodzaj mocowania Surface Mount
Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 6.9A Pojemność @ Częstotliwość -