MXSMBG48AE3
MicrosemiMicrosemi
MXSMBG48AE3 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MXSMBG48AE3
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu TVS DIODE 48V 77.4V DO215AA
Arkusze danych: MXSMBG48AE3.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje MXSMBG48AE3
Part Number MXSMBG48AE3 Producent Microsemi
Opis TVS DIODE 48V 77.4V DO215AA Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 3706 pcs Arkusz danych MXSMBG48AE3.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 48V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 77.4V
Napięcie - podziały (min) 53.3V Kanały jednokierunkowe 1
Rodzaj Zener Dostawca urządzeń Pakiet SMBG (DO-215AA)
Seria Military, MIL-PRF-19500 Ochrona linii zasilających No
Moc - Peak Pulse 600W Opakowania Bulk
Package / Case DO-215AA, SMB Gull Wing Inne nazwy 1086-13918
1086-13918-MIL
temperatura robocza -65°C ~ 150°C (TJ) Rodzaj mocowania Surface Mount
Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 7.7A Pojemność @ Częstotliwość -
Aplikacje General Purpose
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
MXSMBG5.0A
MXSMBG5.0A
Producenci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 5V 9.2V DO215AA
Na stanie: 4456 pcs
Pobieranie: MXSMBG5.0A.pdf
RFQ
MXSMBG45CAE3
MXSMBG45CAE3
Producenci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 45V 72.7V DO215AA
Na stanie: 3583 pcs
Pobieranie: MXSMBG45CAE3.pdf
RFQ
MXSMBG48A
MXSMBG48A
Opis: TVS DIODE 48V 77.4V DO215AA