MXSMBG18AE3
MicrosemiMicrosemi
MXSMBG18AE3 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MXSMBG18AE3
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu TVS DIODE 18V 29.2V DO215AA
Arkusze danych: MXSMBG18AE3.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje MXSMBG18AE3
Part Number MXSMBG18AE3 Producent Microsemi
Opis TVS DIODE 18V 29.2V DO215AA Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 4177 pcs Arkusz danych MXSMBG18AE3.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 18V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 29.2V
Napięcie - podziały (min) 20V Kanały jednokierunkowe 1
Rodzaj Zener Dostawca urządzeń Pakiet SMBG (DO-215AA)
Seria Military, MIL-PRF-19500 Ochrona linii zasilających No
Moc - Peak Pulse 600W Opakowania Bulk
Package / Case DO-215AA, SMB Gull Wing Inne nazwy 1086-13860
1086-13860-MIL
temperatura robocza -65°C ~ 150°C (TJ) Rodzaj mocowania Surface Mount
Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 20.5A Pojemność @ Częstotliwość -