MXSMBG11CA
MicrosemiMicrosemi
MXSMBG11CA Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MXSMBG11CA
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu TVS DIODE 11V 18.2V DO215AA
Arkusze danych: MXSMBG11CA.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MXSMBG11CA
Part Number MXSMBG11CA Producent Microsemi
Opis TVS DIODE 11V 18.2V DO215AA Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 3481 pcs Arkusz danych MXSMBG11CA.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 11V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 18.2V
Napięcie - podziały (min) 12.2V Rodzaj Zener
Dostawca urządzeń Pakiet SMBG (DO-215AA) Seria Military, MIL-PRF-19500
Ochrona linii zasilających No Moc - Peak Pulse 600W
Opakowania Bulk Package / Case DO-215AA, SMB Gull Wing
Inne nazwy 1086-13813
1086-13813-MIL
temperatura robocza -65°C ~ 150°C (TJ)
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 33A