MXRT100KP51A
MicrosemiMicrosemi
MXRT100KP51A Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MXRT100KP51A
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu TVS DIODE 51V 101V CASE 5A
Arkusze danych: MXRT100KP51A.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MXRT100KP51A
Part Number MXRT100KP51A Producent Microsemi
Opis TVS DIODE 51V 101V CASE 5A Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 1550 pcs Arkusz danych MXRT100KP51A.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 51V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 101V
Napięcie - podziały (min) 56.7V Kanały jednokierunkowe 1
Rodzaj Zener Dostawca urządzeń Pakiet Case 5A (DO-204AR)
Seria Military, MIL-PRF-19500 Ochrona linii zasilających No
Moc - Peak Pulse 100000W (100kW) Opakowania Bulk
Package / Case DO-204AR, Axial Inne nazwy 1086-13759
1086-13759-MIL
temperatura robocza -65°C ~ 150°C (TJ) Rodzaj mocowania Through Hole